Programová nabídka

MELODIE FILMOVÉHO PLÁTNA

Program sestavený z nejznámějších českých a zahraničních filmových hitů od 30. let po současnost - mj. Top Hat, Holiday Inn, Snídaně u Tiffanyho, Četník ze Saint Tropez, Světáci, Limonádový Joe, Love Actualy ad.

UKÁZKA ...

 

FILM & LATINO

Filmové hity v kontrastu s latinskoamerickými rytmy ve známých i méně známých skladbách hvězdných autorů (od A. C. Jobima až po Ch. Coreu), které soubor prezentuje ve zcela originálních, velmi působivých, často nečekaných aranžmá. Lehký jazzový kabát a propojenost žánrů - tyto dva atributy spolehlivě slibují pestrý zážitek nejen milovníkům jazzu, ale i jiných hudebních žánrů. Koncert se tímto spojením stává posluchačsky velmi vstřícným i k publiku zcela "nejazzovému".

UKÁZKA ...

 

SWINGOVÉ VÁNOCE

Vánoční koncert je kombinací stálého repertoáru obohaceného o vánoční swingovku I. Berlina a o vánoční písně z repertoáru amerického písničkáře J. Taylora. Zařazen je rovněž výběr "novodobých" koled autorů Jaroslava Šimíčka a Petra Motýla z cyklu "Ať rosa z nebes sestoupí" - křehký, průzračný cyklus nových vánočních písní a zpěvů s hravou a nápaditou instrumentací a rozličnými prvky aranžmá - od klasických po jazzové. Dílku mapujícímu dobu od Adventu až po Tři Krále nechybí půvab ani jemný humor - hudební i slovní.