AKTUALITY

Doležalovo kvarteto úspěšně v Německu

Doležalovo kvarteto 4.11. úspěšně vystoupilo v Německu na zámku Schwante. Koncert se konal v rámci festivalu  Kulturfestspiele Schlösser und Gärten der Mark 2017.

Matyáš Novák okouzlil Slovensko

V prvním říjnovém týdnu absolvoval Matyáš 3 koncerty v rámci Českých dní na Slovensku, a to v Košicích (3.10.), Prešově (4.10.) a ve Staré Ľubovni (5.10.). V programech koncertů zazněly skladby A. Dvořáka (Humoreska), B. Smetany (výběr z Českých tanců, koncertní etuda Na břehu mořském) nebo také F....

ENSEMBLE FRIZZANTE - nový program

Pro rok 2018 připravil vokální kvintet Ensemble Frizzante nový program - "FRANCOUZSKÉ MELODIE A ŠANSONY", ve kterém umělci ke spolupráci přizvali mezzosopranistku Markétu Cukrovou a klavíristku Kristýnu Znamenáčkovou.

DOLEŽALOVO KVARTETO NA CD

V srpnu vyšlo u firmy Supraphon CD, na kterém Doležalovo kvarteto spolupracuje s klavíristou Janem Bartošem. Mimo jiné je součátí CD jedna z posledních nahrávek Jiřího Bělohlávka s Českou filharmonii. Supraphon on-line Nové mozartovské CD Jana Bartoše, na kterém se Doležalovo kvarteto podílelo...

PRVNÍ DÁMY MASARYKOVY - program k oslavě 100. výročí založení ČSR

Novinka  Doležalova kvarteta a Valérie Zawadské  pro rok 2018. Program nabízí neotřelý způsob oslavy významného výročí našeho státu.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

KONCERTNÍ KALENDÁŘ